  • LPJ-350SPI
    QUANTITY AVAILABLE: 3
    BUSSMANN LPJ-SPI SERIES
    Other Names: LPJ350, LPJ 350 Amp, LPJ-350, LPJ 350A, LPJ350A, LPJ-350A, LPJ 350, LPJ350SPI, LPJ-350SPI, LPJ350-SPI, LPJ-350-SPI
    Manufacturer Bussmann
    Ampere 350 A
    Voltage rating 600 Vac, 300 Vdc
    Interrupt rating 100 kAIC Vdc 300 kAIC at 600 Vac